Moskitiera plisowana


Moskitiery - to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru rodzaju oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji i typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania.

Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą również komponowały się z zewnętrznym wyglądem obiektów.


Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zastosowane zostały duże przeszklenia drzwiowe, np. wyjścia na patio lub taras. Modułowa budowa moskitiery pozwala ją składać w system jedno lub dwuskrzydłowy. Plisowana siatka po złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym. Tym samym zajmuje niewielką ilość miejsca po jej zsunięciu.


Cechy:

- maksymalna szerkokość do 3800mm

- maksymalna wysokość do 2600mm

- siatka moskitiery napinana przy pomocy specjalnych sznurków, wykonana jest z wysokiej jakiości tworzywa PET

- budowa modułowa pozwala składać moskitierę w system jedno lub dwu skrzydłowy (kierunki zsuwania moskitiery: do środka lub na jedną stronę)

- lekkie i stabilne prowadzenie moskitiery

- niskoprogowa konstrukcja (szyna dolna o wysokości 4mm), niwelująca barierę m.in. dla osób starszych i niepełnosprawnych

- konstrukcja wykonan z aluminium, odporna na czynniki atmosferyczne oraz wysokiej jakości materiałów, dających gwarancje trwałości produktu

- łatwy demontaż części ruchomej moskitiery pozwala na szybkie wypięcie pakietu i zabezpiecznie go w okresie pozsezonowym

- siatka dostępna wyłącznie w kolorze czarnym

- 36 miesięcy gwarancji

Kontakt

F.P.H.U. BELUNO

Zederman 39

32-300 Olkusz


32 645 60 29

503 791 127

biuro@beluno.pl

Osłony wewnętrzne