F.P.H.U. "BELUNO" CHWAST PAWEŁ

Istniejemy na rynku od 1990 roku i od niemal trzech dekad zajmujemy się sprzedażą osłon okiennych. W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów takich producentów, jak: Anwis, Selt, Forest, Marcin Dekor – dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość. Oprócz tego, oferujemy montaż osłon okiennych – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Do tego zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, precyzyjny pomiar oraz błyskawiczną wycenę.

Szyny sufitowe, rolety, markizy

Uzupełnieniem naszej oferty są szyny sufitowe, które stanowią praktyczną dekorację wnęki okiennej. Znaleźć można u nas również rolety i żaluzje, dzięki którym uchronią się Państwo przed zbyt intensywnym światłem oraz ciekawskim wzrokiem przechodniów. Co więcej, oferujemy także praktyczne moskitiery, które skutecznie zabezpieczą Państwa mieszkanie przed insektami. A może interesują Państwa głównie markizy? Rozwiązanie, które istniało już w czasach starożytnego Rzymu okazało się na tyle praktyczne, że przetrwało tysiące lat. I nic dziwnego, pozwala ono bowiem uchronić się przed słońcem oraz stworzyć ocieniony, przeznaczony do relaksu, intymny kącik. Markizy zabezpieczają także przed innymi, niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Żaluzje drewniane i fasadowe oraz pergole

W centrum zainteresowania naszych klientów znajdują się również żaluzje drewniane, które szczególnie przypadną do gustu osobom ceniącym naturalne materiały. Potrzebne są Państwu żaluzje fasadowe? Również i te mamy w swoim asortymencie – wiemy, że zapewniają one bezpieczeństwo oraz komfort termiczny w budynku. W naszym sklepie znajdą Państwo również pergole, które doskonale sprawdzą się w ogrodzie i na tarasie. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty Beluno.

Zapraszamy do współpracy!

Paweł Chwast

Dostawa materiałów

Gwarantujemy dostawe wszystkich elementów jakie Państwo będą chcieli zamontowć.

Ekipa montażowa

Nasza ekimpa montażowa składa się z conajmniej dwóch osób.

Instalacja

Posiadamy wszytskie potrzebne elementy by sprostać każdemy rodzajowi montażu.

Uprzątnięcie po montażu

Szanujemy Państwa czas i wysiłek w utrzymywaniu domu w czystości, dlatego też zawsze zabieramy wszytskie pozostałości po naszych montażach.

Sprawdzenie zainstalowanych elementów

Po zainstalowaniu montowanych elementów dokładnie sprawdzamy czy wszystko działa poprawnie.

Przyjemna atmosfera

Całośc okraszona jest rodzinną atmosferą :)

Kontakt

F.P.H.U. BELUNO

Zederman 39

32-300 Olkusz


32 645 60 29

503 791 127

biuro@beluno.pl

Osłony wewnętrzne