MoskitieryRolety zewnętrzne

Poza roletami wewnętrznymi istnieją także specjalne rolety zewnętrzne, które dzięki swojej mocnej budowie nie tylko chronią przed słońcem czy zapewniają intymność domownikom, ale także przyczyniają się do izolacji cieplnej i wzmacniają bezpieczeństwo. W przypadku starszych domów warto zdecydować się na rolety elewacyjne, w nowo budowanych dużo łatwiej zamontować rolety podtynkowe. Każde z tych rozwiązań pomoże idealnie zaciemnić pomieszczenie, co szczególnie przyda się w pokojach dziecięcych i sypialniach, oraz zapewni komfort i rodzinną atmosferę.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają i chcą w jak najlepszy sposób zabezpieczyć swój dom. Ten typ rolet cechuje się mocniejszą budową i bardzo trudno jest sforsować tego rodzaju zabezpieczenie. Dużą wygodę zapewnia także elektryczne sterowanie rolet, które daje możliwość bardzo sprawnego regulowania wysokości. Warto zapoznać się z naszą ofertą i zdecydować się na profesjonalny montaż rolet.


Rolety elewacyjne


Rolety podtynkowe


Rolety antywłamanioweŻaluzje fasadowe

Bardzo ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem, wykorzystywanym głównie przy dużych przestrzeniach szklanych w nowych budynkach jest montaż żaluzji fasadowych. Zdecydowanie się na ten typ osłony dodaje ścianom budynku ciekawego estetycznego rysu, a dzięki możliwości zmiany kątów ustawienia lameli wpuszcza się do wnętrza dowolną, wybraną ilość światła. Żaluzje zewnętrzne pozwalają na poczucie intymności i odpowiednie zaciemnienie wnętrz podczas ważnych uroczystości oraz godzin nocnych.

Żaluzje okienne zewnętrzne zapewniają także bezpieczeństwo oraz zwiększają komfort termiczny w domu. Dzięki zastosowaniu mocnych i trwałych materiałów ten typ osłony jest rozwiązaniem na lata. Na jego funkcjonalność wpływa elektryczny typ sterowania podnoszeniem i opuszczaniem żaluzji. Pozwala to na wpuszczenie do pomieszczenia światła bez wstawania z kanapy. Warto zamówić żaluzje fasadowe wraz z montażem - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Rolety screen


Refleksola R


Refleksola ZiiiP


Refleksola XL


MarkizoletaMarkizy

Już w starożytnym Rzymie powstawały pierwsze markizy, który miały służyć do ochrony przed natarczywym słońcem. To doskonałe rozwiązanie przetrwało do naszych czasów, będąc w odpowiedni sposób modyfikowane, aby jeszcze skuteczniej wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Markizy tarasowe czy balkonowe pomagają w stworzeniu przyjemnego, zacienionego kącika, w którym można wspólnie jeść posiłki, odpoczywać czy też czytać książkę.

Ważnym udogodnieniem jest zautomatyzowanie markiz, które poza napędem ręcznym posiadają także napęd elektryczny, który pozwala na bardzo sprawne ich zwinięcie, na przykład podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Ten typ osłony przed słońcem występuje w wielu różnych konfiguracjach - markiza boczna pozwala ochronić się przed wiatrem, a markiza w kasecie daje możliwość schowania tkaniny razem z rurą nawojową. Warto pamiętać o tym, że automatyczne markizy są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne - oferujemy wiele kolorów poszycia oraz sprawny ich montaż.


Markiza tarasowa bez kasety


Markiza tarasowa w kasecie


Markiza balkonowa


Markiza bocznaPergole

Pergole od wieków stanowią zachwycający element ogrodów oraz interesujących architektonicznie budynków. Ich podstawową funkcją jest ochrona przed słońcem oraz deszczem, choć można wykorzystywać podpory pergoli także jak podstawy dla roślin pnących. Aktualnie najczęściej ten typ osłony można spotkać w przydomowym obejściu - pergole tarasowe czy też pergole ogrodowe pozwalają na stworzenie spokojnego zakątka dla całej rodziny. W takich wygodnych warunkach można swobodnie biesiadować czy też odpoczywać.

Pergole występują najczęściej w dwóch wersjach - pergole metalowe sprawdzą się przy domach zaprojektowanych w nowoczesnym stylu, zaś pergole drewniane lepiej spiszą się w połączeniu z rustykalną atmosferą. Na funkcjonalność tego typu ogrodowej osłony wpływa napęd elektryczny, możliwość rozbudowy modułowej oraz system odprowadzania wody. Jeśli chce się zadbać o estetyczny wymiar pergoli, istnieje możliwość wyboru różnych typów pokryć oraz zamontowania oświetlenia LED.Żagle tarasoweSunbreakery


Sunbreaker stały


Sunbreaker ruchomyNasz montaż obejmuje

Dostawa materiałów

Gwarantujemy dostawe wszystkich elementów jakie Państwo będą chcieli zamontowć.

Ekipa montażowa

Nasza ekimpa montażowa składa się z conajmniej dwóch osób.

Instalacja

Posiadamy wszytskie potrzebne elementy by sprostać każdemy rodzajowi montażu.

Uprzątnięcie po montażu

Szanujemy Państwa czas i wysiłek w utrzymywaniu domu w czystości, dlatego też zawsze zabieramy wszytskie pozostałości po naszych montażach.

Sprawdzenie zainstalowanych elementów

Po zainstalowaniu montowanych elementów dokładnie sprawdzamy czy wszystko działa poprawnie.

Przyjemna atmosfera

Całośc okraszona jest rodzinną atmosferą :)

Kontakt

F.P.H.U. BELUNO

Zederman 39

32-300 Olkusz


32 645 60 29

503 791 127

biuro@beluno.pl

Osłony wewnętrzne