Żaluzja aluminiowa JUUN 25mm


Żaluzja aluminiowa Juun to system, w którym elementem nośnym oraz sterującym są wałki o średnicy 14 mm. W związku z tym do prawidłowego funkcjonowania żaluzji nie muszą być stosowane skomplikowane elementy sterowania, takie jak: przekładnia czy hamulec. To wyjątkowe połączenie systemu żaluzji aluminiowej ze sterowaniem dostępnym do tej pory w żaluzjach plisowanych.

W skład żaluzji wchodzą lamele aluminiowe o szerokości 25 mm, rozlokowane na drabince sznurkowej, montowanej bezpośrednio do wałka górnego i dolnego. Każdym z nich można sterować w zakresie góra-dół, co pozwala na osłonięcie wybranego fragmentu szyby.
Ukryty w rurce element hamujący pozwala na precyzyjne zatrzymanie żaluzji na dowolnej wysokości okna. Wałek górny odpowiada dodatkowo za obrót lamel. W ten sposób żaluzja aluminiowa Juun zapewnia płynną regulację przepływu światła.

Wszechstronna funkcjonalność

Zastosowanie uniwersalnego wieszaka kątowego umożliwia szybki montaż osłony do listew przyszybowych oraz do skrzydła okiennego.

Żaluzja aluminiowa Juun może być również instalowana w sposób bezinwazyjny – poprzez nałożenie specjalnych uchwytów mocujących na skrzydło okna. Pomiar jest łatwy i ogranicza się do podania wysokości i szerokości całkowitej osłony. Żaluzja aluminiowa Juun może osiągać 1,2 m szerokości oraz 2,2 m wysokości, przez co pasuje do większości wymiarów okien. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu prowadzenia sznurkowego, umożliwia swobodne operowanie skrzydłem okiennym.

Przez wzgląd na swoją konstrukcję, która w głównej mierze wykonana jest z aluminium, wykazuje odporność na wilgoć oraz zmienne temperatury.

Cechy:

- maksymalna szerokość do 1200mm

- maksymalna wysokość do 2200mm

- ochrona wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem oraz działaniem promieni UV.

- umożliwienie swobodnej cyrkulacji powietrza.

- precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji.

- wysoka jakość zastosowanych materiałów, gwarantująca długotrwałe użytkowanie produktu.

- funkcjonalność i komfort obsługi.

- zabezpieczenia Child Safety – zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym

- 36 miesięcy gwarancji

Kontakt

F.P.H.U. BELUNO

Zederman 39

32-300 Olkusz


32 645 60 29

503 791 127

biuro@beluno.pl

Osłony wewnętrzne