Rolety

Rolety „dzień/noc”

Roleta „dzień noc” – RM32 w kasecie

Roleta „dzień noc” – system przestrzenny

Roleta „dzień noc” – Mini Lux

Roleta „dzień noc” – RM18

Rolety wielkogabarytowe

Refleksola wewnętrzna R85

Ekran projekcyjny

Roleta materiałowa RM50

Roleta materiałowa RM45

Roleta materiałowa RM40+

Osłony wewnętrzne Beluno

Odpowiednio dobrane osłony okienne wewnętrzne pozwolą Ci na swobodną regulację promieni słonecznych, które wpadają do pomieszczenia. Proponowane przez nas osłony wewnętrzne to doskonały wybór nie tylko do Twojego domu, ale także do mieszkania czy do biura. Pełnią one nie tylko ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także mają funkcję dekoracyjną. Wszystkie osłony wewnętrzne, jakie proponujemy w naszym asortymencie, zarówno rolety, w tym rolety wielkogabarytowe, rolety dzień i noc czy rolety na kasecie możesz dostosować do swoich indywidualnych wymiarów okien. Jeżeli nie jesteś wielbicielem tradycyjnych firanek i zasłon, to zdecydowanie powinieneś pomyśleć o osłonach wewnętrznych. Są to nowoczesne rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, na jakie osłony okienne wewnętrzne Beluno padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który spełni Twoje wszelkie oczekiwania. 

Jakie osłony wewnętrzne wybrać? 

Najbardziej popularną osłoną wewnętrzną są zdecydowanie rolety. Rolety wewnętrzne różnią się z zależności od sposobu montowania. Rolety w kasecie z prowadnicami pozwalają na zwinięcie materiału do eleganckiej kasety, która jest przykręcona do ramy okna. Rolety wolnowiszące przytwierdzane są do ściany, sufitu lub do ramy okna. Najprostszym modelem są rolety materiałowe, które dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Można dopasować także ich stopień zaciemnienia. Bardzo popularnym rozwiązaniem są także rolety dzień i noc, które przepięknie prezentują się na każdych oknach. Posiadają one naprzemiennie umiejscowione pasy zaciemniające oraz przeźroczyste, którymi możesz dowolnie manewrować za pomocą pociągnięcia łańcuszka. Posiadając rolety dzień i noc to Ty decydujesz, kiedy chcesz zaciemnić bądź rozjaśnić pomieszczenie. Ich działanie można porównać do działania żaluzji. Mocowane są wedle upodobań – tak samo dobrze prezentują się zamieszone na ramie okna, jak i przymocowane do ściany lub sufitu. Kolejnym modelem osłon wewnętrznych są rolety rzymskie, które są niesamowicie efektowne. Podczas zwijania rolety rzymskiej na dole materiał układa się w poziome fałdy, natomiast po całkowitym opuszczeniu materiału roleta jest gładka. Bez względu na to, na który model osłon wewnętrznych z naszego asortymentu padnie Twój wybór, to masz pewność, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który posłuży Ci wiernie przez długie lata. 

Dlaczego warto wybrać osłony wewnętrzne? 

Osłony wewnętrzne to doskonałe rozwiązanie zarówno w domu, w mieszkaniu, jak i w biurze. Odpowiednio dobrana osłona wewnętrzna będzie stanowić ciekawy element dekoracyjny. Oprócz tego to właśnie dzięki nim można dowolnie sterować dopływem światła słonecznego do pomieszczenia – zarówno je redukować, całkowicie odcinać, jak i regulować kąt padania. Osłony wewnętrzne Beluno to także bardzo opłacalna inwestycja, ponieważ posłuży ona przez wiele lat i stale będzie prezentować się tak samo dobrze, jak po jej zakupie. Szeroki wybór osłon okiennych wewnętrznych, jaki posiadamy, z pewnością przypadnie do gustu, nawet najbardziej wymagającym klientom.